Wideokonferencje HD

Oferujemy Państwu zorganizowanie wideokonferencji w jakości HD.

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii amerykańskiej firmy LifeSize, jesteśmy w stanie zestawić połączenie audio-wideo pomiędzy 2 dowolnymi lokalizacjami. Dzięki temu osczędzają Państwo czas i koszty dotarcia na miejsce spotkania, odległego często o setki lub nawet tysiące kilometrów.

Uczestnicy wideokonferencji widzą swoich rozmówców na dużych monitorach, w naturalnych rozmiarach, uzyskując maksymalny komfort dyskusji. Możliwe jest oczywiście podłączenie komputera z prezentacją, bądź odtworzenie materiału wideo, celem wzbogacenia spotkania o multimedia (druga strona spotkania obserwuje je na dodatkowym monitorze).

Naszą usługę oferujemy w 3 wariantach:

I. Połączenie bezprzewodowe - największa mobilność

Wariant ten oparty jest na bezprzewodowym dostępie do sieci Internet.
Możliwy na terenie kraju.

-> zobacz schemat

II. Połączenie światłowodowe - najlepsza jakość

Rozwiązanie to zakłada skorzystanie z naszej sali konferencyjnej. Posiadamy symetryczne łącze dostępowe o przepustowości 12 Mbps, dzięki czemu możemy połączyć się z kompatybilnym systemem wideokonferencyjnym zlokalizowanym w dowolnej części świata.

-> zobacz schemat

III. Połączenie hybrydowe

Ten wariant łączy zalety dwóch powyższych. Lokalizacja pierwsza, to połączenie bezprzewodowe, czyli dowolne miejsce na terenie kraju. Natomiast druga strona spotkania znajduje się w naszej firmie, bądź w dowolnym miejscu na świecie, dysponującym kompatybilnym sprzętem wideokonferencyjnym.

-> zobacz schemat

Get Adobe Flash player