Get Adobe Flash player

Telewizja internetowa

Oferujemy Państwu przeprowadzenie transmisji materiału audiowizualnego do sieci Internet. Dzięki wykorzystaniu technologii strumieniowej, posiadamy możliwość emisji na żywo, materiału o bardzo dobrej jakości (rozdzielczość TV, 25 fps, kodek H.264).

Przekładając to na ilość transferowanych danych, będzie to, w zależności od potrzeb klienta, zakres 0,5-4 Mbps. Należy zaznaczyć, że już 1 Mbps oferuje zadowalającą jakość, w rozdzielczości TV, co oznacza możliwość płynnego odbioru materiału przez wszystkich, posiadających dostęp do internetu o przepustowości 1-2 Mbps.

Proponujemy Państwu zestawienie transmisji w 2 wariantach:

I. Transmisja z naszych sal konferencyjno-szkoleniowych bądź studia TV

Wariant ten zakłada wykorzystanie naszego łącza internetowego (symetryczne 8 Mbps) oraz skorzystania z szerokiej oferty sal (patrz menu - sale), bądź też wynajęcia naszego studia telewizyjnego. Zalety takiego rozwiązania, to m.in.:

II. Transmisja z lokalizacji wyznaczonej przez klienta

Rozwiązanie to sprawdza się przy wszelkiego rodzaju event'ach typu sympozjum, konferencja, koncert, gdzie istnieje potrzeba przekazu materiału na żywo, do dużej liczby odbiorców. Warunkiem niezbędnym do przeprowadzenia tego typu transmisji, jest dostęp do symetrycznego łącza internetowego, o przepustowości co najmniej 2 Mbps, przy czym najistotniejsza jest tu oczywiście prędkość wysyłania danych (upload).

Oba powyższe warianty mogą być realizowane na szereg sposobów, jeśli chodzi o dostęp do transmitowanych danych:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie w naszej siedzibie, bądź kontakt mailowo-telefoniczny. Chętnie wyjaśnimy szczegóły techniczne oraz przeprowadzimy niezbędne testy.

Test techniczny transmisji
- na potrzeby JJW -


Aby otrzymać kod dostępu wyślij SMS na numer 71068 o treści AP.JJW1
Uwaga! Serwis przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich! Usługa działa w sieciach operatorów: Plus GSM, Era, Orange, Play. Właściciel serwisu: jjw@jjw.com.pl. Serwis SMS obsługuje Dotpay.pl. Koszt przesłania wiadomości: 1,22 PLN brutto. Regulamin

Get Adobe Flash player