Studia TV

3 studia o pow. 220, 110 i 100 m2

Studia klimatyzowane, wyciszenie Ecophon, blue-box, tła białe i czarne. Studio 1 i 2 obsługiwane przez reżyserkę. Studio 3 obsługiwane przez studio mobilne. Możliwość wjazdu samochodów do studia 1.

więcej…

Wóz telewizyjny

Cyfrowe mobilne studio TV

Wóz został nagrodzony medalem Łódzkich Międzynarodowych Targów Film Video Foto 2002. Do 6 kamer TV, mikser wideo Sony DVS-2000C. Rejestracja dźwięku przewodowa i bezprzewodowa. Realizacje dla wszystkich wiodących stacji nadawczych.

więcej…

Studia mobilne

Do 8 torów HD-SDI, SDI, YUV, CV

Oferujemy Państwu do wynajęcia bądź sprzedaży na zamówienie przenośne studia cyfrowe SDI/YUV broadcast. Studia zbudowane są w oparciu o mikser cyfrowy Panasonic AV-HS400A lub AG-MX70. W przypadku miksera AV-HS400A możliwa praca w wysokiej rozdzielczości HD-SDI.

więcej…

Postprodukcja

Montaż, authoring DVD, digitalizacja

Montaż nieliniowy i liniowy. Stacje Final Cut Pro i Adobe Premiere. Przetworniki MOTU. Digitalizacja 4:2:0, 4:2:2, bez kompresji, SD i HD. Authoring DVD, duplikacja, nadruk. Kopiowanie międzyformatowe.

więcej…

Kabiny lektorskie

2 kabiny, mikrofon lampowy

Profesjonalne wyciszenie. Bezpośrednie sąsiedztwo studia TV. Doskonałe warunki do pracy typu voice-over i dubbing. Na miejscu możliwość montażu i authoringu DVD. Stała współpraca z lektorami polsko i anglojęzycznymi.

więcej…

Zaplecze produkcji

Bar-kawiarnia, garderoby, magazyn

Bar-kawiarnia oferuje napoje, obiady, przekąski, catering dla ekip realiza- cyjnych. 3 garderoby-charakteryzatornie. Magazyn dekoracji i rekwizytów. Biuro dla produkcji. Stała sprzeedaż kaset DVCAM i Betacam. Parking na terenie ogrodzonym. Winda towarowa i osobowa. Pokoje gościnne.

więcej…

Get Adobe Flash player