Nasza oferta

Ofertę kierujemy do firm i osób współpracujących przy produkcji TV, medialnej oraz reklamowej, realizowanych w naszych studiach, dla specjalistów z branży telewizyjnej z terenu Polski, okazjonalnie pracujących w Warszawie i/lub dla firm i osób współpracujących z JJW.

Specyfikacja

Firma JJW dysponuje pięcioma dwuosobowymi pokojami gościnnymi (na życzenie: przystawka dla trzeciej osoby). Pokoje te mieszczą się w budynku zlokalizowanym odrębnie na terenie firmy. Zapewnia to niekrępujący dostęp do budynku przez całą dobę (samoobsługa). Pokoje są wyposażone funkcjonalnie i estetycznie. W każdym pokoju znajduje się odbiornik telewizyjny i radiowy.

Niezbędnym uzupełnieniem pokoi gościnnych są 2 łazienki z prysznicami oraz w pełni wyposażona kuchnia. Nasi goście mogą bezpłatnie korzystać z parkingu firmowego, z całodobową kontrolą dostępu. Na życzenie udostępniamy 2 garaże (ogrzewane i zabezpieczone).

Mieścimy się w południowej części Warszawy (Ursynów/Pyry), w pobliżu wielopasmowych tras wylotowych (400 m). Dojazd do centrum zajmuje około 25 min. samochodem, 35 min. autobusami komunikacji miejskiej + metrem.

zobacz mapkę lokalizacji

Get Adobe Flash player